GO Launcher Z

GO Launcher Z dla Android

Program uruchamiający z wieloma dołączonymi plikami do pobrania

Go Launcher Z (dawniej Go Launcher EX) to aplikacja do dostosowywania ekranu głównego, która zastępuje program uruchamiający Androida.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobra ilość opcji
  • Otwórz aplikacje za pomocą gestów
  • Kilka przydatnych widgetów

Wady

  • Popycha własne produkty
  • Wolniejsza wydajność niż konkurencja

Niezły
6

Go Launcher Z (dawniej Go Launcher EX) to aplikacja do dostosowywania ekranu głównego, która zastępuje program uruchamiający Androida.

Co robi Go Launcher Z?

Podobnie jak wszystkie programy uruchamiające Androida, Go Launcher Z zasadniczo zmienia wygląd ekranu głównego , a także dodaje nowe funkcje.

Istnieje ponad 10 000 spersonalizowanych tematów do wyboru w Go Launcherze Z, a także wiele efektów przejścia, które można zastosować, aby uzyskać bardzo efektowny wygląd ekranu głównego. Go Launcher Z zawiera kilka widżetów, takich jak pogoda, monitor baterii, optymalizacja, zegar, kalendarz itp.

Wymaga cierpliwości

Instalacja GO Launchera Z jest łatwa, ale początkowe uruchomienie zawiera wiele elementów zastępczych dla różnych widżetów i narzędzi opracowanych przez Go Launchera. Te widżety nie robią nic oprócz linku do sklepu Google Play, więc możesz je pobrać.

Jeśli chcesz dostosować GO Launcher Z, będziesz spędzać dużo czasu, początkowo usuwając wszystkie powiązane aplikacje, które chcesz zainstalować w Go Launcherze.

Powiedziałeś, że kiedy wszystko jest już gotowe, GO Launcher Z zapewnia płynną jazdę przez domowy screem twojego urządzenia. Na przykład istnieje panel, który zapewnia natychmiastowy dostęp do często używanych funkcji, a Ty masz możliwość uruchamiania aplikacji za pomocą gestów.

Łatwiej dostępne alternatywy

Istnieją inne programy uruchamiające, które nie zawierają bezpośrednich linków do aplikacji, takich jak Nova Launcher czy Apex , które są mniej uciążliwą opcją dla użytkowników szukających podobnych doświadczeń. Jako launcher, GO Launcher Z działa dobrze, ale zawiera zbyt wiele "reklam" dla własnych aplikacji.

Najczęściej pobierane Motywy graficzne na android

GO Launcher Z

Download

GO Launcher Z

Opinie użytkowników o GO Launcher Z

Sponsorowany×